Керамическая плитка, керамогранит, декоративные элементы, латунные вставки для плитки, сантехника.
(057) 719 99 59
(050) 428 4 338
(097) 428 4 338
Заказать звонок
Мы работаем: пн.-сб. с 9:00 до 18:00, вс. с 9:00 до 15:00 Курс валют на 07.12.2021:  USD 27.40 грн  |  EUR 31.00 грн

Фен-шуй - це стародавня китайська філософія, яка прагне до рівноваги і гармонії

interior
24.11.2020

Фен-шуй - це стародавня китайська філософія, яка прагне до рівноваги і гармонії між його основними елементами, такими як дерево, вода, метал, земля і вогонь.

Якщо впровадження всіх технік філософії фен-шуй здається чимось неможливим для багатьох з нас, інтеграція деяких концепцій допоможе наповнити будинок потоком позитивної енергії і створити розслаблюючу і заспокійливу атмосферу.

ВИКОРИСТОВУВАТИ КРУГЛІ ПРЕДМЕТИ

У фен-шуй кола означають гармонію і єдність. Як їх можна застосувати в декорі? Прикладів безліч: круглі обідні і журнальні столи, стільці, крісла, лампи, пуфи, декоративні подушки, вази та інші аксесуари без виступаючих кутів будуть сприяти гарній енергії ци в кімнаті.
ПІДТРИМУВАТИ БАЛАНС
Світловідбиваючі елементи, такі як дзеркала, металеві та скляні предмети, допомагають зберігати в просторі відчуття енергії і життя, що є важливим компонентом фен-шуй. Однак надлишок цих поверхонь може відволікати. Тому важливо змішувати їх з більш теплими і зручними матеріалами: деревом, натуральними тканинами і т.д.
ЧИСТА АТМОСФЕРА ЗА ДОПОМОГОЮ РОСЛИН
Зробіть рослини частиною декору вітальні або спальні. Вони фільтрують повітря, щоб створити більш здорове і чисте середовище, а також залучають яскраву ци своєю життєвою силою.
СТАВТЕ УЛЮБЛЕНІ РЕЧІ ВИЩЕ РІВНЯ ОКО
Цікавий елемент освітлення, що підноситься над іншим простором, або красива картина в висоту приверне погляд вгору, що вважається значним підйомом настрою.
ДОДАТКОВЕ ОСВІТЛЕННЯ В ТЕМНИХ МІСЦЯХ
За фен-шуй всі зони кімнати повинні мати доступ до світла. Це дійсно має сенс, тому що світло активує енергію і приводить її в рух. Заздалегідь подумайте про правильне багаторівневе освітлення і подбайте про додаткові джерела світла, таких як симпатичні лампи або торшери, щоб активувати хорошу енергію у всіх кімнатах.
І, звичайно ж, свічки - ще один фаворит, так як вони створюють в кімнаті особливу інтимну атмосферу, яку неможливо досягти за допомогою інших варіантів освітлення.