Керамическая плитка, керамогранит, декоративные элементы, латунные вставки для плитки, сантехника.
(057) 719 99 59
(050) 428 4 338
(097) 428 4 338
Заказать звонок
Мы работаем: пн.-сб. с 9:00 до 18:00, вс. с 9:00 до 15:00 Курс валют на 07.12.2021:  USD 27.40 грн  |  EUR 31.00 грн

Laufen, чим відомий бренд?

Laufen
10.11.2018

Створення ванної кімнати для життєвого простору: Дизайн, якість та функціональність разом розкривають індивідуальність традицій Швейцарського бренду, лідера міжнародного виробництва.

Ванна кімната як життєвий простір: Дизайн, якість та функціональність взаємодіють між собою, щоб розкрити індивідуальність Швейцарського бренду, всесвітньовідомого виробника.

Головна перевага компанії  LAUFEN – це досвід з виробництва кераміки. Найдревніший матеріал, який відомий людству, видобувався ще понад 115 років тому у м.Лауфен (Швейцарія, округ Базель Ленд). Зараз усі раковини, біде та унітази виробляється на найсучаснішому обладнанні, з притаманною швейцарцям точністю. Усе це дає можливість створювати нові шедеври для облаштування ванної кімнати. Для компанії LAUFEN, кожна з них, це осередок спокою та відпочинку в оселі – створений за високими дизайнерськими стандартами.  Що робить дизайн від компанії LAUFEN таким особливим? Це оригінальний та індивідуальний підхід, незрівнянна швейцарська якість, та поєднання двох відомих дизайнерських шкіл: італійського стилю та модерну у стилі а-ля Баухауз.  LAUFEN це якість у всьому: по-перше, існуючий великий досвід у виробництві, а по-друге, розвинена мережа транспортування та  сервісного обслуговування, що надає безліч переваг, як нашій продукції, так і нашим покупцям.

Нешкідлива якість: повага до людини та природи Як компанія, яка виробляє продукцію, що використовує дорогоцінний природний ресурс – воду, LAUFEN відчуває обов'язок захищати ці життєдайні запаси. Тому пріоритетом є виробництво, яке не шкодить навколишньому середовищу, ощадливо використовує енергію та сировину на усіх стадіях – від ідеї до готової продукції. Наприклад, компанія LAUFEN використовую тепло, яке утворюється у процесі виробництва, для висушування кераміки. В Австрії, LAUFEN отримала нагороду “EMAS Environment Prize 2007“ за досягнення із захисту навколишнього середовища. Швейцарська фабрика, розташована у м.Лауфен, у 2006 році   отримала відзнаку від Швейцарської Енергетичної Агенції (EnAW). Ця відзнака присуджується кожні два роки тому, хто активно впроваджує програми із захисту клімату. Компанія LAUFEN, також, активно інтегрує найсучасніші інноваційні рішення із захисту навколишнього середовища у свою продукцію. Наприклад, меблі для ванної кімнати з колекції mimo зроблені з вторинного матеріалу.  
Чисельна високоякісна продукція LAUFEN має усі необхідні сертифікати та пройшла безліч спеціальних тестів. Швейцарський символ Q-Plus підтверджує відповідність нашої продукції Європейським стандартам. Також, у продукції використовуються найсучасніші енерго- та водозберігаючі технології: наприклад, унітази останнього покоління з системою зливання на 4.5 та 3 літри, замість бачків на 6 та 3 літри. Таким чином,  LAUFEN допомагає споживачам жити у гармонії з природою та зберігати її ресурси.