Керамическая плитка, керамогранит, декоративные элементы, латунные вставки для плитки, сантехника.
(057) 719 99 59
(050) 428 4 338
(097) 428 4 338
Заказать звонок
Мы работаем: пн.-сб. с 9:00 до 18:00, вс. с 9:00 до 15:00 Курс валют на 08.10.2021:  USD 26.52 грн  |  EUR 30.83 грн

Rock Symphony Roberto Cavalli - вишукана музика гармонійного будинку!

Rock Symphony Roberto Cavalli
10.01.2020

Плитка Rock Symphony - вишукана музика гармонійного будинку!

Roberto Cavalli випустив концептуальну лінійку керамограніта в межах своєї унікальної колекції Home Luxury Tiles. Серія має назву Rock Symphony (Симфонія Рока) і відтворює природну фактуру і красу мармуру.

Кожному з натуральних мармурових відтінків він присвятив окремий жанр в музиці - glam, power, opera, blues, які і дали назви кожному найменуванню керамічної плитки. Майстер звертає увагу на те, наскільки різні музичні жанри дозволяють розкрити красу і неповторність природної структури мармуру.
Як довго Ви можете слухати свою улюблену музику і насолоджуватися її гармонією? На плитку Roberto Cavalli можна дивитися так само нескінченно, і кожен раз милуватися її оригінальною фактурою.
Розробляючи серію Rock Symphony, дизайнер взяв за основу сіро-блакитну мармурову фактуру. Гра глибини відтінків і різноманітність прожілочного малюнка цього природного матеріалу дозволили створити по-справжньому унікальні і дивовижні зразки.
Колекція Roberto Cavalli ROCK SYMPHONY - відмінний вибір для дизайну та оздоблення приміщень. Елементи мають геометричну форму квадрат, прямокутник. Матеріал може бути використаний для ванної, для вітальні, для громадських приміщень які мають стиль класичний або сучасний.
У колекції є плитки, відмічені автографом художника.