Керамическая плитка, керамогранит, декоративные элементы, латунные вставки для плитки, сантехника.
(057) 719 99 59
(050) 428 4 338
(097) 428 4 338
Заказать звонок
Мы работаем: пн.-сб. с 9:00 до 18:00, вс. с 9:00 до 15:00 Курс валют на 07.12.2021:  USD 27.40 грн  |  EUR 31.00 грн

Синій - один з найбільш популярних відтінків в плитці цього року

синий цвет
15.07.2020

Синій - один з найбільш популярних відтінків в плитці цього року, який збігається з кольором року компанії Pantone. На думку Леатріс Ейсман, виконавчого директора Інституту Кольору Pantone «класичний синій дає відчуття надійності і стабільності». Він дійсно добре працює навіть в традиційних інтер'єрах, як це демонструє знаменитий зал з оббивкою з синього оксамиту, спроектований Вільямом Кентом для особняка Чизік-хаус.

Існує безліч варіантів класичного синього, і передова технологія дозволяє виробникам відтворити практично всі відтінки синього. З точки зору інтенсивності кольору, проектувальники можуть дерзнути і запропонувати яскраві сині поверхні, за допомогою синього наповнити кімнату енергією, використовуючи відтінок, що нагадує мармур з контрастними прожилками, або створити дивовижне підлогове покриття, схоже на дорогоцінні сині мінерали, типу синього содаліта.
Бірюзовий і октановий можуть використовуватися як нагадування про відпустку на Середземномор'ї, особливо в поєднанні з шестикутними форматами і побіленими стінами. З протилежного боку хроматичного спектра сіруваті відтінки синього виглядають стримано і породжують відчуття спокою і тиші. Проте вони можуть викликати певний зоровий ефект, якщо використані з геометричними форматами і таким ефектами, як розмитість і венеціанський терраццо, що додають оригінальну нотку в інтер'єр, але не перевантажують простір.
~~~~~~
Ми завжди надамо Вам професійну консультацію та допоможемо обрати оптимальний за ціною якісний продукт!
центр інтер'єру Fiera Ceramica, м. Харків, пр. Гагаріна, 20.
центр інтер'єру Fiera Ceramica, м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, 92/94.